Stalowowolskie Balonowe Babie Lato
Stalowowolskie Balonowe Babie Lato

Stalowowolskie Błonia

wrz 23
VI Mistrzostwa Polski OCR 2023
VI Mistrzostwa Polski OCR 2023

Błonia Nadsańskie

wrz 30
Moto Ziemniak
Moto Ziemniak

Rudnik nad Sanem

wrz 24
Pablopavo i Ludziki
wrz 30

Co dzieje się w Stalowej Woli?

Stalowa Wola to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Stalowa Wola - Imprezy i koncerty 2023

W Stalowej Woli jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Stalowej Woli organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie i aplikacji Tu Stalowa możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Stalowa Wola nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.