Don Vasyl - koncert z okazji Dnia Matki i Ojca
cze 20
VIII Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką
VIII Stalowowolskie Spotkania z Fa…

Samorządowe Liceum Ogólnokształcąc…

lip 6
V Lasowiacki Festiwal Pierogów
V Lasowiacki Festiwal Pierogów

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

lip 7
Eleni 45-lecie
Eleni 45-lecie

Miejski Dom Kultury

wrz 6
Teatr: Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata - Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata
wrz 14

Co dzieje się w Stalowej Woli?

Stalowa Wola to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Stalowa Wola - Imprezy i koncerty 2024

W Stalowej Woli jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Stalowej Woli organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie i aplikacji Tu Stalowa możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Stalowa Wola nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.