W weekend nie ma co siedzieć w domu. W Tarnobrzegu do końca wakacji trwa Mobilna Gra Miejska, dzięki której masz szansę poznać trochę lepiej sąsiednie miasto.

Zacznijmy od początku

1 czerwca w Tarnobrzegu wystartowała Mobilna Gra Miejska, której celem było zapewnienie rozrywki wszystkim mieszkańcom miasta, promując przy tym aktywność fizyczną, kulturę i lokalny patriotyzm.

Na czym polega gra?

Udział w grze polega na odwiedzaniu lokalizacji wskazanych na specjalnie przygotowanej do tego mapie, a także poszukiwaniu ukrytych lokalizacji. Za wykonywanie zadań otrzymuje się wirtualne odzanki oraz punkty, które zwiększają pozycję w rankingu uczestników.

Potwierdzeniem wykonania zadania jest zeskanowanie specjalnie przygotowanego kodu QR za pomocą aplikacji mobilnej Tu Tarnobrzeg.

Szansa na pozanie miasta

Wprawdzie pula nagród dla uczestników już praktycznie się wyczerpała, to dalej jest to wyjątkowa okazja do poznania bliżej sąsiedniego miasta, którego oferta nie ogranicza się do Jeziora Tarnobrzeskiego. Z uwagi na ilość lokalizacji, polecamy zabrać ze sobą rower :)

Jak dołączyć do gry?

Dołączenie do gry nie jest skomplikowane, może to zrobić każdy kto posiada telefon komórkowy z zainstalowaną aplikacją mobilną Tu Tarnobrzeg. Aplikacja pozwala uczestnikom gry na zeskanowanie specjalnych kodów QR, za które przyznawane są wirtualne odznaki i punkty.

Listę lokalizacji na mapie znaleźć można pod tym linkiem