Koncert zespołu Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 w "Dworze na Wichrowym Wzgórzu", to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy, oraz poznać koncertowe wersje nowych piosenek z jubileuszowego, świetnego albumu, LP40.

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej! Ruszają w trasę koncertową – nazwaną tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje ona latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022.

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1” - o czym mogliśmy się przekonać we wrześniu 2019 r., kiedy to zespół po raz drugi zawitał na Wichrowe...

Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie, koncert odbędzie się na powietrzu w "Muzycznym ogrodzie Wichrowego Wzgórza" !!!

Rezerwujcie termin - 10 IX, g. 20.00 !!!

BILETY:

Bilety w przedsprzedaży - 95 zł., w dniu koncertu - 120 zł.
Sprzedaż biletów - 604 287 125 lub [email protected]