Na zakończenie wakacji w malowniczej scenerii i klimacie Winnicy Sandomierskiej odbędzie się kameralny festiwal muzyczny - Kmina Festiwal. Gwiazdami muzycznego wydarzenia będzie Paulina Przybysz oraz Waluś Kraksa Kryzys. "Wszystko z dala od cywilizacji i w malowniczej scenerii. Bez napinki i transparentów." - piszą o festiwalu organizatorzy.

Poza muzyką nie zabraknie oczywiście innych festiwalowych atrakcji takich jak warsztaty, panele dyskusyjne czy "błogi chili w namiocie pod drzewkami".

Skąd pomysł na festiwal?

""Kmina to projekt - festiwal DIY z oddolnej inicjatywy grupy znajomych. Powstał spontanicznie, przy okazji urodzin z koncertem dla przyjaciół, stopniowo rok po roku otwierając się na szersze grono odbiorców i wykonawców. I tak w końcu po pięciu latach ogródek domu, przy którym do tej pory odbywał się festiwal, stał się za mały. Stąd wizyta w Winnicy :)

Ideą festiwalu jest ekspozycja małych, niszowych artystów z różnych gałęzi sztuki (przyszłe gwiazdy, wiadomo :) ) których prawdopodobnie własnymi siłami ciężko byłoby wyłowić z eteru polskiej muzyki okołopopularnej."

Informacje ze strony organizatorów koncertu)

LINE UP Kmina Festiwal:

27.08 piątek: Start 15:00

Sskjegg
Cinemon
Paulina Przybysz
Lonker See
Lofty
Dafeat x Gribble
Sarapata

28.08 sobota

ciiicho
Wrona
ProWorkers
Młody Dzban
WaluśKraksaKryzys
Neon Faces
Bolan/Dowgiałło
Blake x Listopad

Informacje o warsztatach wkrótce.

Bilety można kupić na każdy dzień osobno lub w karnecie na oba dni przez stronę goingapp