Zajęcia Teatralne

Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Kusocińskiego 13a, Mielec, 39-300

Zajęcia Teatralne

Najważniejsze informacje

Organizator Spółdzielczy Dom Kultury
Miejsce

Zajęcia Zajęcia Teatralne organizowane są przez Spółdzielczy Dom Kultury. Przeznacze są dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Informacja od Organizatora

Przy Spółdzielczym Domu Kultury działają 3 grupy teatralne:

BLAGIER

Teatr “Blagier” powstał w 1997 r. z inicjatywy Marii Bembenek. Pozwala ludziom spotkać się, poznać i przeżyć wspólnie coś ważnego. Głębokie przekonanie , że każde dobre i twórcze przeżycie pozostaje w człowieku na zawsze stało się punktem zaczepienia i oparciem młodych aktorów. Grupa na przestrzeni wielu lat była uczestnikiem różnorodnych przeglądów teatralnych , gdzie była nagradzana i wyróżniana W swoich szeregach zrzesza młodzież szkół gimnazjalnych, licealnych, a także dorosłych.

CUDAK

Od 2012r. Maria Bembenek prowadzi w Spółdzielczym Domu Kultury zajęcia teatralne dla dzieci klas I-III szkoły podstawowej. Podczas tych zajęć zawiązał się Teatr “CUDAK”. Zajęcia w teatrze oparte są na zabawie, twórczej aktywności, rozwijaniu fantazji, teatralnych pasji a także obejmują pracę nad przygotowaniem spektakli.

WYJŚCIE

Teatr „Wyjście” powstał w 2007 r. Od początku swojej działalności, miał na celu pobudzanie wyobraźni, kształtowanie wrażliwości i kultury języka młodych ludzi. Do Zespołu należy młodzież szkół gimnazjalnych pracujących pod czujnym okiem instruktora Krzysztofa Czubaka. W repertuarze teatru znajdują się głównie spektakle autorskie, które są wynikiem rozważań uczestników na tematy przez nich poruszane.

Ladies Dance
zajęcia taniec inne
Ladies Dance

Zobacz szczegóły

Mama w formie
zajęcia sport inne
Mama w formie
Rynek 38

Zobacz szczegóły

DEEPWORK
zajęcia sport gimnastyka
DEEPWORK
Rynek 38

Zobacz szczegóły

Szachy
zajęcia inne szachy
Szachy
ul. Popiełuszki 10

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej