Zajęcia taneczne dla dzieci

Just Dance Szkoła Tańca, ul. Poniatowskiego 4, Stalowa Wola, 37-450

Zajęcia taneczne dla dzieci

Najważniejsze informacje

Organizator Just Dance Szkoła Tańca
Miejsce
Ogarniczenia wiekowe od 4 do 5 lat

Kontakt

Zajęcia Zajęcia taneczne dla dzieci organizowane są przez Just Dance Szkoła Tańca. Przeznacze są dla dzieci (wiek od 4 do 5 lat).

Informacja od Organizatora

W naszej szkole stopniowo wprowadzamy dzieci w świat muzyki i tańca. Z własnego doświadczenia wiemy, że nauka tańca to najcudowniejsza przygoda w życiu młodego człowieka. Te zajęcia to świetny sposób by rozpocząć przygodę z tańcem.

Proponowane przez nas zajęcia rozwijają zdolności rytmiczno – muzyczne dziecka i są wspaniałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

Umożliwiamy naukę każdemu dziecku, bez względu na jego predyspozycje. Ważne jest by taniec dawał satysfakcję i sprawiał przyjemność.

Są to zajęcia na których dzieci mogą potańczyć i jednocześnie pobawić się. Dzieci poruszają się w rytm ulubionej muzyki z bajek, nagrań telewizyjnych a także profesjonalnej muzyki tanecznej. Poznają podstawy tańców towarzyskich (samba, cha cha, jive, walc angielski, walc wiedeński), nowoczesnych (hip hop, jazz) i dyskotekowych. Uczą się także podstawowych elementów tańca klasycznego.

Podczas zajęć wykorzystujemy innowacyjny system fitness Zumbatomic czyli program taneczny zbudowany z myślą o dzieciach. Oparty jest na przyjaznej muzyce, łatwej i ciekawej choreografii.

Ladies Dance
zajęcia taniec inne
Ladies Dance

Zobacz szczegóły

Mama w formie
zajęcia sport inne
Mama w formie
Rynek 38

Zobacz szczegóły

DEEPWORK
zajęcia sport gimnastyka
DEEPWORK
Rynek 38

Zobacz szczegóły

Szachy
zajęcia inne szachy
Szachy
ul. Popiełuszki 10

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej