Plastyka

Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Kusocińskiego 13a, Mielec, 39-300

Plastyka

Najważniejsze informacje

Organizator Spółdzielczy Dom Kultury
Miejsce
Ogarniczenia wiekowe od 4 do 18 lat

Zajęcia Plastyka organizowane są przez Spółdzielczy Dom Kultury. Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 4 do 18 lat).

Informacja od Organizatora

Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli już od wielu lat prowadzi zajęcia plastyczne, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywają się w małych, zróżnicowanych wiekowo grupach, prowadzone przez Panią Annę Sobolewską, a od bieżącego roku artystycznego przez Panią Agnieszkę Dul i Pana Stanisława Świecę. Zapewniamy bardzo przyjazną atmosferę, wszystkie narzędzia i materiały plastyczne!

Najmłodsi artyści mają cztery lata, a najstarsi to młodzież w wieku osiemnastu lat.SONY DSC Wśród nich są osoby, które pragną przygotować się na egzaminy do szkół artystycznych, jak również osoby dla których plastyka jest wspaniałą frajdą i formą spędzania wolnego czasu. Zajęcia plastyczne są bardzo różnorodne, przystosowane do możliwości dzieci w różnym wieku, prowadzone w różnych technikach z zakresu malarstwa, grafiki i form przestrzennych. Każdy rok pracy na zajęciach plastycznych kończy się wystawą prac dzieci i uroczystym wernisażem. Wystawę można oglądać przez całe wakacje.

Zajęcia odbywają się w Klubie EMKA na Żwirki i Wigury 6

Ladies Dance
zajęcia taniec inne
Ladies Dance

Zobacz szczegóły

Mama w formie
zajęcia sport inne
Mama w formie
Rynek 38

Zobacz szczegóły

DEEPWORK
zajęcia sport gimnastyka
DEEPWORK
Rynek 38

Zobacz szczegóły

Szachy
zajęcia inne szachy
Szachy
ul. Popiełuszki 10

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej