Mobilne warsztaty kulinarne - zajęcia organizowane z grupach przedszkolnych i szkolnych

Stalowa Wola

Mobilne warsztaty kulinarne - zajęcia organizowane z grupach przedszkolnych i szkolnych

Najważniejsze informacje

Organizator Zabawa w gotowanie
Miejsce , Stalowa Wola
Ogarniczenia wiekowe od 3 do 17 lat

Zajęcia Mobilne warsztaty kulinarne - zajęcia organizowane z grupach przedszkolnych i szkolnych organizowane są przez Zabawa w gotowanie. Odbywają się w Stalowa Wola Przeznacze są dla dzieci, młodzieży (wiek od 3 do 17 lat).

Informacja od Organizatora

TEMATYKA ZAJĘĆ: Głównym naszym celem jest promowanie zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Staramy się odkrywać przed dziećmi nowe smaki i uświadamiać ich w zdrowych nawykach żywieniowych. Tematykę zajęć możemy dostosować do pór roku, sezonowości świąt.

Mali kucharze w czasie warsztatów kulinarnych poznają różne smaki, zapachy, miary kuchenne, składniki, warzywa i owoce. Dzieci na zajęciach poznają podstawy gotowania odpowiednie do ich wieku i umiejętności. Uczą się podstawowych umiejętności takich jak odmierzanie, mieszanie, krojenie, roztrzepywanie. Poznają także różne sprzęty kuchenne tj. blender, mikser czy gofrownica. Podczas zajęć zachowywane są wszelkie zasady bezpieczeństwa, których także uczą się najmłodsi.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ: Zajęcia trwają 45-60 minut. Dzieci w trakcie zajęć otrzymują fartuszki, deski oraz niezbędne akcesoria do gotowania. Wspólnie przygotowujemy wcześniej ustalone dania z przygotowanych przez Nas produktów. Zajęcia kończymy wspólną degustacją.

zajęcia dla dzieci
Ladies Dance
zajęcia taniec inne
Ladies Dance

Zobacz szczegóły

Mama w formie
zajęcia sport inne
Mama w formie
Rynek 38

Zobacz szczegóły

DEEPWORK
zajęcia sport gimnastyka
DEEPWORK
Rynek 38

Zobacz szczegóły

Szachy
zajęcia inne szachy
Szachy
ul. Popiełuszki 10

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej