Latino solo

Just Dance Szkoła Tańca, ul. Poniatowskiego 4, Stalowa Wola, 37-450

Latino solo

Najważniejsze informacje

Organizator Just Dance Szkoła Tańca
Miejsce

Kontakt

Zajęcia Latino solo organizowane są przez Just Dance Szkoła Tańca. Przeznacze są dla młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet.

Informacja od Organizatora

Kurs latino solo to połączenie latynoskich tańców pełnych ekspresji, energii i emocji wyzwalających kobiecy styling. Na zajęciach pracujemy nad rozwinięciem świadomości ciała oraz stawiamy nacisk na pracę wszystkich atrybutów kobiecych: klatki piersiowej, bioder i rąk. Staramy się nauczyć gracji w ruchu i umiejętności korzystania ze swojego ciała w tańcu. Zajęcia te rozwiną Twoją koordynację i pamięć ruchową mającą na celu poprawę izolacji poszczególnych części ciała.

Zajęcia skierowane są dla osób w każdym wieku, które chcą popracować nad sylwetką i zyskać swobodę taneczną. Polecane szczególnie Paniom, które kochają gorące południowe rytmy i klimaty. Wszystko to zamknięte w kobiecych choreografiach, które z przyjemnością pokażesz na parkiecie lub w zaciszu domowym. Latino Solo to zajęcia dla pań, które chcą rozwijać się w tańcu, lubią zaskakiwać nie tylko partnera ale również samą siebie ;). Nauczysz się, jak poczuć się pewnie i swobodnie na parkiecie ! Obok tradycyjnych tańców latynoamerykańskich takich jak: samba, cha-cha, rumba czy jive wplatamy trochę egzotyki pod postacią salsy oraz dorzucamy szczyptę rytmów i kroków nowoczesnych. To zajęcia nie wymagające wcześniejszego przygotowania tanecznego. Są świetną okazją do poznania własnego ciała, utrzymania wysokiej formy fizycznej oraz wydobycia wrażliwości muzycznej.

Zajęcia mają charakter kondycyjny gwarantując pozytywne zmęczenie i satysfakcję.

Ladies Dance
zajęcia taniec inne
Ladies Dance

Zobacz szczegóły

Mama w formie
zajęcia sport inne
Mama w formie
Rynek 38

Zobacz szczegóły

DEEPWORK
zajęcia sport gimnastyka
DEEPWORK
Rynek 38

Zobacz szczegóły

Szachy
zajęcia inne szachy
Szachy
ul. Popiełuszki 10

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej