Społecznie

WOŚP - 8 Bieg "Policz się z cukrzycą" w Stalowej Woli

Stalowa Wola

WOŚP - 8 Bieg "Policz się z cukrzycą" w Stalowej Woli

Najważniejsze informacje

Początek Niedziela, 29 stycznia, godz. 12:00
Cena od 45.00 PLN
Miejsce Park Miejski, Stalowa Wola

Opis

Z radością informujemy, że 29-go stycznia 2023 roku, o godzinie 12.00, podczas 31.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w parku miejskim w Stalowej Woli odbędzie się 8 Bieg "Policz się z cukrzycą”. W ramach wydarzenia zapraszamy także na Marsz Nordic Walking oraz Bieg z Psem. W tym roku dostępny będzie również basen zewnętrzny do morsowania, zorganizowany przez Klub Morsów "Lodołamacze" ze Stalowej Woli.

Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Stalowe Żylety z Klubu Fabryka Zdrowia wraz ze Sztabem WOŚP Stalowa Wola przy wsparciu Miasta Stalowa Wola oraz lokalnych sponsorów.

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 7 rok życia do wspólnej zimowej aktywności, a tym samym wspierania akcji WOŚP. Fundacja od lat wspiera osoby chore na cukrzycę, wyposażając między innymi kobiety w ciąży w pompy insulinowe. Właśnie na ten cel zostanie przeznaczony cały dochód z biegu. Więcej: https://www.wosp.org.pl/.../akcja-policz-sie-z-cukrzyca

Wpisowe to minimum 45 zł. Mile widziane wyższe datki. Wszystkie trafią do „orkiestrowej puszki”. Dystans biegu to 1-3 km (w zależności od wieku, po raz pierwszy wprowadzamy kategorie wiekowe Kids i Junior), a marszu i biegu z psem - 2 km. To wszystko alejkami naszego stalowowolskiego Parku Miejskiego.

Zapisy na stronie Timekeeper:
https://competitions.timekeeper.pl/policz-sie-z-cukrzyca-3? lub w biurze zawodów w dniu startu.

Biuro zawodów będzie znajdowało się w Państwowej Szkole Muzycznej ul. Gabriela Narutowicza 11. 250 uczestników biegu/ biegu z psem lub marszu, którzy zapiszą się na bieg otrzyma pamiątkowe, niepowtarzalne koszulki. Pamiętajcie takich koszulek będzie tylko 250. Każdy uczestnik biegu/ biegu z psem i marszu, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Na zwycięzców biegu i marszu będą czekały puchary i statuetki. Na wszystkich zawodników będzie czekać gorąca herbata i „coś na ząb”.

Po biegu zapraszamy na licytację i losowanie nagród.

Mile widziane oryginalne nakrycia głowy, przebrania, peruki, pomalowane twarze. Niech w ten dzień będzie sportowo, kolorowo i wesoło. Przewidujemy puchary dla najlepiej przebranych osób!

Karczma Biesiada
Karczma Biesiada
catering restauracje
Karczma Biesiada
Ofiar Katynia 2

Zobacz szczegóły

Klub Bilardowy "Oskar"
ul. Jana Pawła II 18e

Amatorzy gry w kulki mają tu do dyspozycji sześć profesjonalnych stołów (9-stopowych), super komfor… Czytaj dalej

Zobacz więcej