Społecznie

Wigilijny Mikołaj w Szpitalu

ul. Staszica 4, Stalowa Wola

Najważniejsze informacje

Początek Niedziela, 24 grudnia, godz. 09:00
Strona wydarzenia https://www.facebook.com/even…

Dla mnie CZAS jest jednym z najcenniejszych rzeczy jakie mamy, a często go marnujemy bezrefleksyjnie. W tym roku chciałbym podzielić się tym CZASEM z dziećmi, które Święta Bożego Narodzenia spędzą w szpitalu. Postanowiłem odwiedzić je 24 grudnia w samą Wigilię i rozdać im prezenty, przybić piątki, chwile porozmawiać i przywrócić choćby na minutę uśmiechy na ich twarze.

Jak konkretnie miałoby to wyglądać?

W niedzielę 24 grudnia chce odwiedzić 4 szpitale w Mielcu, Stalowej Woli, Nisku oraz w Tarnobrzegu Razem w tych szpitalach jest 90 łóżek na oddziałach dziecięcych. W tym momencie nikt nie jest wstanie przewidzieć ile będzie zajętych, dlatego musimy przygotować 90 paczek, a te które ewentualnie zostaną, przeznaczymy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Czego chcę i po co to wszystko pisze?! Bo jeżeli temat Wam się spodobał to chciałbym, żebyście pomogli zebrać kasę na paczki dla tych dzieci, a pomóc możecie na trzy różne sposoby:

  • Na kawie w biurze rozmawiacie o tym temacie i decydujecie się, że jako firma chcecie być jednym ze sponsorów tej akcji i odzywacie się do mnie na LN lub dzwońcie pod numer 507 228 365.

  • Nie widzicie sensu, żeby iść z tym do “góry” bo i tak temat ubiją i sami wolicie indywidualnie się dołożyć, wpadacie na zrzutkę i robicie przelew, tylko bez szaleństw 😉

  • Bierzecie już udział w innych wolontariatach czy akcjach typu “Szlachetna Paczka” i chwała Wam za to, ale akcja się spodobała i szczodrze dajecie lajka na Facebooku oraz “rzucacie” udostępnienie, żeby szło w świat.

Z góry dziękuję za każdy gest dobrej woli, a przede wszystkim za CZAS który poświęciliście na przeczytanie tego posta, bo CZAS jest najcenniejszy.

Galeria

DOM UTKANY ZE WSPOMNIEŃ
DOM UTKANY ZE WSPOMNIEŃ

4 marca, godz. 18:00

Foyer MDK, Stalowa Wola

IX Krakowski Salon Poezji
IX Krakowski Salon Poezji

10 marca, godz. 12:00

Rozwadowski Dom Kultury "Sokół", Stalowa Wola

MOBILNE LABORATORIUM TPU
MOBILNE LABORATORIUM TPU

10 marca, godz. 16:00

Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, Stalowa Wola

Wykład otwarty 'Język jako element i nośnik dziedzictwa'
Wykład otwarty 'Język jako element i nośnik dziedzictwa'

5 marca, godz. 17:00

sala widowiskowa Centrum Aktywności Seniora, Stalowa Wola

PIĘKNO JEST W NAS
PIĘKNO JEST W NAS

7 marca, godz. 17:00

Centrum Aktywności Seniora, Stalowa Wola

Zobacz więcej