Koncerty

Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Sandomierz

Najważniejsze informacje

Początek Niedziela, 30 czerwca, godz. 18:00

Na zakończenie 21. Festiwalu Filmów-Spotkań Niezwykłych, odbędzie się recital Zbigniewa Zamachowskiego. Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję posłuchać zarówno autorskich utworów artysty, jak i unikalnych interpretacji piosenek renomowanych twórców: Osieckiej, Nohavicy, Bukartyka, Stinga, Przybory, Wasowskiego i wielu innych.

Recital odbędzie się w dniu 30 czerwca 2024 roku, w niedzielę o godzinie 18:00 na Dziedzińcu Zamku Królewskiego w Sandomierzu.

Towarzyszyć mu będzie kompozytor i pianista Roman Hudaszek.

Zbigniew Zamachowski to niezwykły polski aktor i muzyk. Zdobył uznanie zarówno na scenie filmowej, jak i muzycznej. Jego działalności aktorskiej nie trzeba przedstawiać, wystąpił w wielu znaczących produkcjach filmowych (m.in. w filmie Krzysztofa Kieślowskiego) i teatralnych, zdobywając liczne nagrody i uznanie krytyków. Jednak jego talent nie ogranicza się tylko do aktorstwa, ponieważ Zamachowski jest również utalentowanym muzykiem. Jego koncerty są znane z energetycznych i pełnych emocji wystąpień, które łączą w sobie aktorską ekspresję i muzyczną wrażliwość.

Poniżej jeden z popularniejszych utworów artysty, który śpiewa wspólnie z Grupą MoCarta "Kobiety jak te kwiaty".

Galeria

[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"
[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"

4 października, godz. 20:00

Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Przybysławice

Zobacz więcej