Wystawy

Oferta edukacyjna do wystawy "Stalowe Pamiątki"

Stalowa Wola

Najważniejsze informacje

Początek Wtorek, 21 listopada
Zakończenie Niedziela, 25 lutego
Strona wydarzenia https://muzeumcop.pl/oferta-e…

Informacje od Organizatora:

Z dumą ogłaszamy, że z okazji obchodów 85-lecia Stalowej Woli, przygotowaliśmy wyjątkowy program edukacyjny, który wprowadzi uczniów w fascynujący świat historii naszego miasta. To niepowtarzalna okazja dla szkół, aby włączyć się w tę wyjątkową podróż przez czas!

„Stalowe pamiątki” – wystawa czasowa Nasz program edukacyjny został przygotowany specjalnie na potrzeby wystawy „Stalowe pamiątki”, prezentującej unikatowe zabytki i fotografie związane z bogatą historią Stalowej Woli. Od fundamentów miasta po jego współczesne oblicze – uczniowie będą mieli okazję zgłębić tajniki przeszłości, odkrywając fascynujące historie i wydarzenia. Nasi przewodnicy i edukatorzy poprowadzą szkolne grupy przez ekscytujące zakamarki wystawy, dzieląc się swoją wiedzą. Lekcje muzealne: Nasze lekcje muzealne to podróż przez czas, podczas której uczestnicy odkryją tajemnice Stalowej Woli na przestrzeni 85 lat jej istnienia. To niezwykła okazja, aby poznać historię miasta przez pryzmat jego wyjątkowych osiągnięć oraz inspirujących postaci.

Warsztaty: Nasi doświadczeni edukatorzy przygotowali warsztaty, które pozwolą w praktyczny sposób poznawać historię Stalowej Woli. Zaprojektowane z myślą o rozwijaniu wyobraźni i umiejętności manualnych warsztaty, przeniosą uczestników w magiczny świat tworzenia i pamięci. Zapraszamy szkoły do zapisów Jeżeli jesteście zainteresowani uczestnictwem w naszym programie edukacyjnym, serdecznie zapraszamy do zapisów. To wyjątkowa okazja, aby wzbogacić lekcje szkolne o praktyczne doświadczenia i wspaniałe emocje związane z odkrywaniem tajemnic przeszłości.

Kontakt: Program edukacyjny będzie dostępny przez cały czas trwania wystawy „Stalowe pamiątki” czyli do 24.03.2024. Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 15 823 50 37.

Dołączcie do naszej podróży przez czas i razem odkrywajmy historię Stalowej Woli!

Galeria

DOM UTKANY ZE WSPOMNIEŃ
DOM UTKANY ZE WSPOMNIEŃ

4 marca, godz. 18:00

Foyer MDK, Stalowa Wola

IX Krakowski Salon Poezji
IX Krakowski Salon Poezji

10 marca, godz. 12:00

Rozwadowski Dom Kultury "Sokół", Stalowa Wola

MOBILNE LABORATORIUM TPU
MOBILNE LABORATORIUM TPU

10 marca, godz. 16:00

Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, Stalowa Wola

Wykład otwarty 'Język jako element i nośnik dziedzictwa'
Wykład otwarty 'Język jako element i nośnik dziedzictwa'

5 marca, godz. 17:00

sala widowiskowa Centrum Aktywności Seniora, Stalowa Wola

PIĘKNO JEST W NAS
PIĘKNO JEST W NAS

7 marca, godz. 17:00

Centrum Aktywności Seniora, Stalowa Wola

Zobacz więcej