Sport

Ligi Narodów Kobiet: Ukraina – Polska

ul. Hutnicza 10 A, Stalowa Wola

Najważniejsze informacje

Początek Piątek, 1 grudnia, godz. 18:00

Na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, 1 grudnia o godzinie 18:00, zostanie rozegrany mecz Ligi Narodów Kobiet: Ukraina - Polska.

Bezpłatne bilety na mecz Ligi Narodów Kobiet: Ukraina - Polska

Trwa już dystrybucja bezpłatnych biletów na ten mecz! Aby zarezerwować darmową wejściówkę, należy odwiedzić portal biletowy bilety.podkarpackizpn.pl. Ponieważ mecz zakwalifikowany jest jako impreza masowa, podczas rezerwacji biletów konieczna jest rejestracja i podanie danych zgodnie z regulaminem.

Zamówione bilety należy wydrukować i okazać obsłudze przy wejściu na stadion.

Istnieje opcja grupowego zamawiania biletów. Formularz dostępny jest na stronie internetowej www.podkarpackizpn.pl w zakładce "do pobrania".

Liga Narodów UEFA Kobiet

Mecz Ukraina - Polska zostanie rozegrany w ramach Ligi Narodów UEFA Kobiet - dywizja B. Oficjalnym gospodarzem jest Ukraińska Federacja Piłkarska (UAF), jednak na prośbę strony ukraińskiej ze względu na wojnę, mecz odbędzie się w Stalowej Woli.

Mecz z Ukrainą będzie jednym z ostatnich w fazie grupowej w obecnej edycji Ligi Narodów.

W dotychczasowych czterech spotkaniach drużyna Polski zdobyła 10 punktów i prowadzi w swojej grupie. Ewentualne zwycięstwo w meczu z Ukrainą zapewniłoby naszej reprezentacji awans do dywizji A i kolejnej rundy eliminacji mistrzostw Europy 2025.

Kilka dni temu trener reprezentacji Polski, Nina Patalon, ogłosiła skład na mecze z Ukrainą i Grecją. W zespole nie brakuje gwiazd, takich jak bramkarka Katarzyna Kiedrzynek z PSG czy Ewa Pajor z VfL Wolfsburg. W składzie znajduje się także była zawodniczka Resovii z Podkarpacia, Oliwia Domin, która wciąż czeka na swoje pierwsze występy w seniorskiej reprezentacji.

W ostatnich meczach Ligi Narodów UEFA polska drużyna kobieca zmierzy się z Ukrainą 1 grudnia w Stalowej Woli, a cztery dni później, 5 grudnia, z Grecją w Sosnowcu.

Galeria

[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"
[zmiana terminu] MERY SPOLSKY - "Erotik Era Toure"

4 października, godz. 20:00

Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Przybysławice

Zobacz więcej