Już w ten piątek Akademia Rozwoju Soward zaprasza wszystkich na darmową lekcję próbną z matematyki mentalnej - Brainy Abacus!

Odbędzie się ona w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 9 w sali 121 o godzinie 18.00. Uwaga! Lekcje przeznaczone dla dzieci w wieku: od 4 do 12 lat (dzieci, które umieją liczyć i pisać cyfry do 9).

Czym jest Brainy Abacus?

Brainy Abacus to naukowa metoda rozwiązywania problemów z koncentracją, skupieniem i pamięcią u dziecka. Wykorzystuje fascynującą metodę Diziphysi, łączącą tradycyjne techniki z osiągnięciami sztucznej inteligencji.

Bazując na znanych od wieków osiągnięciach matematyki mentalnej, program całościowo rozwija funkcje poznawcze i wykonawcze mózgu, dając dziecku w efekcie umiejętność bardzo szybkiego liczenia i bardzo dobrą znajomość matematyki. To prowadzony w kilku tysiącach szkół na całym świecie, oparty na naukowych podstawach międzynarodowy program treningu mózgu, matematyki mentalnej, pamięci i bardzo szybkiego liczenia.

Brainy Abacus poprawia umiejętność logicznego myślenia, kompetencje szkolne dziecka i jest najlepszym rozwiązaniem, dzięki ciekawej i inspirującej strukturze kursu matematyki mentalnej. Nasz innowacyjny kurs pozwala rozwiązać najważniejsze problemy szkolne Twojego dziecka, gdyż sprawia, że uczy się ono szybciej i lepiej zapamiętuje wyuczony materiał. Stworzona z myślą o największych wyzwaniach, przed którymi staje Twoje dziecko w szkole. Metoda Brainy Abacus cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, ponieważ uczy zarządzania sobą w czasie, panowania nad stresem szkolnym, co sprawia, że dziecko łatwiej osiąga sukces. Nauka dowodzi, że dobry kurs matematyki mentalnej korzystnie wpływa na rozwój mózgu dziecka i dba o komfort jego życia.

Innowacyjne rozwiązania zawarte w metodzie Brainy Abacus uczą dzieci otwartości na nowe, minimalizują niepokój, uczą pozytywnych nawyków, co gwarantuje dobry start w przyszłość i pozwala osiągnąć sukces.

Brainy Abacus zapewnia Twojemu spokój w szkole i sprawia, że pokocha ono matematykę, która stanie się dla niego łatwa i przyjemna. Dzieje się tak, ponieważ metoda wtedy, kiedy to najbardziej skuteczne, wspiera rozwój mózgu dziecka, jego potencjał intelektualny, kreatywność.