Modelarstwo to tak szeroka dziedzina, że coś dla siebie znajdą tu amatorzy historii wojskowości, miłośnicy motoryzacji i wyścigów motocyklowych, a także fani „Gwiezdnych wojen” czy Star Treka. Poznaj topowe figurki oraz modele do sklejania, które będą dumą Twojej kolekcji.

Dla amatorów science fiction – modele Star Wars oraz Star Trek

W kolekcji fana Star Wars nie może zabraknąć kultowego Millennium Falcon. Na rynku znajdziesz modele o różnym poziomie trudności, więc na pewno znajdziesz ten odpowiedni dla siebie. Kolekcję warto uzupełnić o figurki bohaterów tej wciąż popularnej sagi, np. Baby Yody czy łowcy nagród. Inne modele Star Wars znajdziesz na: https://www.modelmania.eu/star-wars-c397,2283.

Z kolei fani przygód kapitana Kirka i oficera Spocka mają do wyboru modele Star Trek przedstawiające statki kosmiczne takie jak U.S.S. Voyager czy myśliwiec Y-wing. Warto wybierać zestawy z podstawkami pod statki, dzięki czemu złożone modele będą prezentować się dumnie na Twojej półce czy w gablotce. Modele Star Trek znajdziesz na: https://www.modelmania.eu/star-trek-c397,2355.

Dla fanów motoryzacji – modele aut, pojazdów wojskowych i motocykli

Na wybór modeli do sklejania nie mogą narzekać również amatorzy motoryzacji. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy samochodów współczesnych, jak i historycznych. Model

Ford T 1913 Speedster uzupełnią figurki pasażerów w strojach z tej samej epoki.

Gratką dla fanów motocykli będzie model Suzuki Hayabusa 1300. Swoją kolekcję warto również uzupełnić o model Yamaha XV 1600. Więcej wartych uwagi modeli szukaj na Modelmania.eu: https://www.modelmania.eu/motocykle-c397,2215.

Interesują Cię militaria? Kolekcję czołgów i pojazdów wojskowych uzupełnij o figurki żołnierzy z różnych krajów i epok. Mali żołnierze ożywią każdy model czy makietę, dlatego nie warto z nich rezygnować przy swoich projektach. Przykładowo niemiecki czołg Tiger I uzupełnią figurki niemieckich żołnierzy w mundurach z II wojny światowej.