forBET to jeden z bukmacherów, który cieszy się największą popularnością wśród typerów. Nic więc dziwnego, że z tygodnia na tydzień przybywa mu graczy. Czy faktycznie warto wybrać go na swojego pierwszego operatora zakładów wzajemnych?

Wybór odpowiedniego bukmachera z pewnością nie jest najprostszy. W końcu na polskim rynku zakładów wzajemnych swoje usługi zgodnie z prawem świadczy ponad 20 podmiotów. Wśród nich znajduje się także buk forBET, który przez lata swojej działalności zdołał dopracować swoją ofertę w najdrobniejszych szczegółach.

W związku z tym postanowiliśmy się mu przyjrzeć bliżej i odpowiedzieć na pytanie, czy warto wybrać go na początku bukmacherskiej przygody.

Zobacz RECENZJE tego bukmachera https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/forbet/opinie/

Czy forBET to dobry bukmacher dla nowych graczy?

Zdaniem typerów i bukmacherskich ekspertów forBET to zdecydowanie dobry bukmacher dla początkujących typerów. Wynika to m.in. z faktu, że jest to bardzo doświadczony bukmacher - na polskim rynku selekcji wzajemnych zadebiutował w 2016 roku, kiedy to zyskał koncesję Ministerstwa Finansów. Ma on już całkiem spore doświadczenie w branży, co przekłada się na świetne wyczucie potrzeb nowych graczy i dostosowanie swojej oferty do ich oczekiwań. Jakie są więc największe korzyści forBET dla nowych początkujących graczy?

  • błyskawiczna rejestracja
  • bezproblemowy dostęp do pomocy
  • opłacalna oferta powitalna
  • bogaty zestaw promocji
  • wiele praktycznych rozwiązań

Naszym zdaniem to właśnie te elementy zasługują na największą uwagę w całej ofercie tego renomowanego organizatora typów sportowych. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że pewnie wielu z Was wymieniłoby inne, ponieważ forBET naprawdę ma się czym pochwalić. My jednak postawiliśmy na ten zestaw i to właśnie niemu poświęcimy po kilka słów.

Zalety forBET na start typowania

Jak wspomnieliśmy, forBET to jeden z lepszych bukmacherów na start typowania, co wynika z wielu kwestii. Początkujący gracze doceniają m.in. szybki i bezproblemowy proces rejestracji u tego buka, świetnie skonstruowany bonus na start czy szereg praktycznych funkcjonalności, niedostępnych u innych operatorów. Co konkretnie nowi gracze doceniają w forBET i dlaczego chętnie rejestrują swoje pierwsze konto do betowania właśnie u tego buka?

Błyskawiczna rejestracja przez MojeID

forBET zdecydowanie zwraca uwagę początkujących typerów dzięki zastosowaniu błyskawicznej rejestracji. Wynika to z faktu, że nie jest ona standardem wśród konkurencji, ale zdecydowania ułatwia zadanie założenia pierwszego konta bo obstawiania zakładów online. Właśnie dzięki niej możliwe jest założenie całkowicie darmowego konta gracza bez przechodzenia formularza rejestracyjnego. Wystarczy skorzystać z opcji MojeID, która pobierze wszelakie potrzebne informacje z Waszej bankowości elektronicznej. To rozwiązanie doczekało się wielu pozytywnych głosów padających ze strony zarówno początkujących, jak i zdecydowanie bardziej doświadczonych betujących.

Bezproblemowy dostęp do pomocy

Omawiając plusy forBET dla wszystkich początkujących typerów wspomnieć trzeba o niezwykle rozbudowanej pomocy. Aby do niej dotrzeć, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę podmiotu (www.iforbet.pl) i w dolnej części kliknąć w zakładkę „Pomoc/FAQ”. To właśnie tam znajdziecie dokładne wytłumaczenie praktycznie wszystkich kwestii koniecznych do założenia konta, grania czy korzystania z bonusów. Gdyby jednak ktoś z Was wolał poszerzyć swoją wiedzę, to zawsze posiłkować może się informacjami od konsultantów, którzy dostępni są każdego dnia od godziny 08:00 do 24:00 – z nimi możecie skontaktować się za pomocą emaila lub bezproblemowo działającego czata.

Opłacalna oferta powitalna

Jak powszechnie wiadomo, wielu nowych graczy przy wyborze swojego pierwszego bukmachera kieruje się bonusem powitalnym. Nic więc dziwnego, że forBET jest przez nich chętnie wybierany, bo udostępnia naprawdę pokaźną premię na dzień dobry, tym bardziej jeśli zdecydujecie się ją odebrać z kodem premiowym LEGALSPORT. Wówczas Wasz bankroll powiększy się aż o 5310 zł, w skład których wejdą aż dwa osobne bonusy. Pierwszy z nich to będzie klasyczny bonus na powitanie obejmujący zakład bez ryzyka 1200 zł, nagrodę od drugiej wpłaty do 2080 zł, freebet 30 zł oraz 30 dni gry bez podatku. Do tego z okazji Euro2024 zgarniecie również bonus od depozytu do 2000 zł oraz stawianie kuponów za pełną stawkę na całą fazę grupową turnieju.

Jak więc widać, korzyści są naprawdę spore. Warto tutaj zaznaczyć, że wspomniany bonus został tak skonstruowany, że obejmuje praktycznie wszystkie możliwe promocje bukmacherskie, dzięki czemu od samego początku będziecie wiedzieli, co i jak dokładnie działa. Tym samym oferta powitalna forBET doczekała się samych pozytywnych recenzji.

Bogaty zestaw promocji

forBET nowych obstawiających postanowił przyciągać nie tylko samym bonusem na start, ale również pozostałymi promocjami. Te prezentują się naprawdę wyśmienicie. Wystarczy wspomnieć, że obejmują one całą gamę wydarzeń sportowych i pozwalają na grę za pełną stawkę, puszczanie kuponów z mnożnikiem, zdobywanie cashbacków czy całkowicie darmowych zakładów. Dodatkowo każdy z Was zawsze liczyć może na wiele akcji kursowych, gdzie każdego dnia znajdzie selekcje z ekstra doładowanymi mnożnikami bukmacherskimi. Tylko pobieżny przegląd forów tematycznych pozwala stwierdzić, że system promocyjny forBET oceniany jest przez innych betujących bardzo wysoko.

Wiele praktycznych rozwiązań

Wspomnieć trzeba także o tym, że forBET przyciąga początkujących typerów całym zestawem praktycznych funkcjonalności. Ten buk wiedzie prym w kwestii wprowadzania do swojej oferty coraz to nowszych funkcji. Najlepszym tego dowodem jest chociażby opcja BetArchitekt pozwalająca na łączenie kilku typów w ramach jednego zdarzania czy rozwiązanie Hot Bets, które umożliwia dodawanie lub odrzucanie proponowanych zdarzeń do swojego kuponu. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, bowiem w chwili obecnej korzystać do woli możecie także z narzędzia Betmarket, a więc specjalnej giełdy bukmacherskiej oferującej mnóstwo gotowych i czekających na zagranie kuponów.

Jak więc widzicie, forBET naprawdę zachęca do tego, aby założyć u niego swoje pierwsze konto gracza. My nie mamy żadnych wątpliwości i dlatego już dziś zachęcamy Was do wzięcia sprawy w swoje ręce i do dołączenia do społeczności tego dobrze ocenianego operatora zakładów wzajemnych. Pamiętajcie, że wyżej wymienione elementy stanowią zaledwie cząstkę tego, co faktycznie do zaoferowania ma forBET. Jeśli zatem zdecydujecie się na rejestrację, to od razu rzuci się Wam w oczy niezwykle bogata oferta zakładów wzajemnych czy wyjątkowa propozycja samych wysokich współczynników bukmacherskich.