Poprzedni sezon był dla poznaniaków bardzo nierówny. Początek sezonu był wyjątkowo nieudany, później jednak udało się przeżyć fajną przygodę w europejskich pucharach. Czego możemy spodziewać się po tegorocznych rozgrywkach?

Spokojne przygotowania

Rok temu o tej porze w Poznaniu atmosfera była wyjątkowo napięta. Przede wszystkim z klubu niespodziewanie odszedł trener, tłumacząc się powodami rodzinnymi. Do drużyny przyszedł więc doświadczony holenderski szkoleniowiec, który nie miał jednak czasu na poznanie zawodników.

W dodatku w zespole doszło do prawdziwej plagi kontuzji. Szczególnie źle wyglądała defensywa, gdzie po prostu brakowało piłkarzy gotowych do gry. Doszło nawet do sytuacji, gdy na środku obrony musiał grać młodzieżowiec wraz z nominalnym środkowym pomocnikiem.

Była to ciężka sytuacja, w związku z którą zespół głupio gubił punkty. Niektóre bramki drużyna traciła w kuriozalnych okolicznościach. Teraz natomiast sytuacja wygląda zupełnie inaczej. W zespole nie ma żadnych poważnych urazów, kadra jest szeroka, a trener przez rok dobrze poznał już piłkarzy. Poznaniacy w ten sezon wchodzą więc w zupełnie innych nastrojach.

Sezon już się rozpoczął. Z tego powodu możemy już sprawdzać kursy bukmacherskie.

Kibice chcą kolejnej pucharowej przygody

Ćwierćfinał europejskich rozgrywek to nie jest norma dla drużyn z Polski. Dlatego zajście tak daleko można rozpatrywać jedynie w kategorii sukcesu. To nie tylko prestiż, ale również dodatkowe miliony euro, które pozwalają rozwijać klub.

Można się również zastanawiać nad tym, czy klub byłby w stanie dokonać w tym okienku kilku głośnych transferów, gdyby nie to, że ci zawodnicy mogli już kojarzyć zespół właśnie z ich europejskiej przygody. Do tego w Poznaniu gra wielu reprezentantów kraju. To pokazuje, że z tej drużyny można trafić do reprezentacji.

Dlatego nic dziwnego, że kibicom marzy się podobna przygoda. Zespół dokonał bardzo ciekawych wzmocnień, które dobrze wyglądają na papierze. Jeśli ci zawodnicy będą grać na miarę swojego potencjału, to w Poznaniu pewnie będą mieli na kim zawiesić oko.

W dodatku puchary to szansa na ciekawe wyjazdy oraz mierzenie się z uznanymi markami. Przykładowo mecz we Florencji był niezwykle ciekawym widowiskiem. Właśnie z takich powodów kibice liczą na to, że ich drużyna również w tych rozgrywkach zajdzie daleko.

Nie odpuścić ligi

Jeśli w Poznaniu chcą budować wielki klub, to muszą częściej zwyciężać w lidze. W ciągu kilkunastu lat udało im się to ledwie trzykrotnie. Dlatego też oczekiwania kibiców są jasne – poprzedni sezon był specyficzny z uwagi na różne zawirowania, ale w tym roku trzecie miejsce będzie uchodzić za porażkę. Kadra została dobrze wzmocniona, trzon drużyny został zachowany. W takiej sytuacji trener ma komfortowe warunki do budowy silnego zespołu, który poradzi sobie zarówno w europejskich pucharach, jak i w meczach ligowych.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018.

Artykuł sponsorowany