Zamknij

Siarka Tarnobrzeg zwyciężyła w finale Pucharu Polski Podokręgu Stalowa Wola [ZDJĘCIA]

18:00, 01.05.2024 . Aktualizacja: 13:51, 02.05.2024
Skomentuj Siarka Tarnobrzeg wygrała w finale Pucharu Polski Podokręgu Stalowa Wola. Siarka Tarnobrzeg wygrała w finale Pucharu Polski Podokręgu Stalowa Wola.

W środę, 1 maja, w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola zmierzyły się trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg z występującym w 4. lidze Sokołem Kamień. Faworyt pokazał dominację na boisku i pewnie zwyciężył.

[FOTORELACJA]6432[/FOTORELACJA]

Przypomnijmy, że nasza drużyna jest obecnie wiceliderem 3. ligi gr. IV. Siarkowcom w finale Pucharu Polski Podokręgu Stalowa Wola przyszło mierzyć się z Sokołem Kamień, który na ten moment znajduje się na 8. miejscu Podkarpackiej 4. ligi.

Podopieczni Dariusza Kantora wyszli na to spotkanie w następującym składzie: Cymerys, Misztal, Bierzało, Szymocha, D. Lisowski, Jodłowski, Orlik, P. Lisowski, Feret, Prusiński, Iwao.

Już od pierwszych minut tarnobrzeżanie w pełni dominowali. Na bramkę przyszło nam jednak poczekać do 25. minuty. Wówczas Jodłowski zagrał do Iwao. Japończyk bez problemu wpakował piłkę do siatki.

Niedługo później było już 2:0. Indwidualną akcją popisał się Kamil Orlik. Przy takim wyniku obie drużyny zeszły do szatni na przerwę.

W drugiej połowie padła jeszcze jedna bramka. Jej autorem był Dawid Lisowski. Ostatecznie Siarka Tarnobrzeg zwyciężyła mecz finałowy 3:0.

Po meczu odbyło się wręczenie pamiątkowych statuetek, pucharów oraz czeków.